TATTOO-team

Evana

Evana

tatér

Milan Polák

Milan Polák

tatér

Martin Novák

Martin Novák

tatér

Milan Polák

Zo základnej umeleckej školy moja cesta pokračovala cez strednú školu scénického výtvarníctva, až do tetovacieho štúdia, z ktorého som po čase odišiel a otvoril si svoje vlastné štúdio – Delirium Tattoo. Medzičasom som mal možnosť pracovať s viacerými tatérmi, ale ako to už býva, ľudia na loď nastupujú tak ako z nej aj vystupujú, avšak kapitán musí držať kormidlo silno a pod kontrolou! A som rád, že som majiteľom jedného z najlepších tetovacích štúdii na Slovensku a že som členom profesionálneho a energického tímu! Všetci sa navzájom poháňame vpred a podržíme sa v každej chvíli! V minulosti som pracoval vo viacerých profesionálnych štúdiách po svete ako USA, Anglicko, Nemecko, Švajčiarsko, Dánsko, kde som sa naučil ako má profesionálne štúdio fungovať a vyzerať tak, aby zákazníci boli v tých najlepších rukách. Pretože starostlivosť o zákazníkov a zaobchádzanie, ako so samým sebou, je najlepší spôsob, ako dosiahnuť dokonalosť. Som vďačný, že môžem robiť to čo ma baví. Vyčarovať ľuďom na tvári úsmev a pomáhať im v okamihoch bolesti, až kým nedotiahneme tetovanie do úspešného konca. Tetovaniu sa venujem 12 rokov a svedčí o tom aj niekoľko ocenení zo zahraničia, ako sú Amerika, Nemecko, Česko. Medzi moje štýly patrí realistika, Ázia, oldschool, newschool, cartoon, coverupspecialist, color, blackandgrey, freehandtatto, maori, blackwork.

Evana

Ahoj, volám sa Eva. Tetovať som skúsila prvýkrát približne pred štyrmi rokmi úplnou náhodou, aj keď umenie ako také, mi nikdy nebolo cudzie a sprevádzalo ma celý život. Black tattoo, linework, sketch work a kvetinové motívy tetujem najradšej. Snažím sa však v tvorbe stále posúvať a experimentovať.

Martin Novák

Ahoj, ja som Martin. K tetovaniu som sa dostal pred štyrmi rokmi na mojej strednej umeleckej škole. Venujem sa najmä čiernobielym tetovaniam a určite ma najviac baví realistika. Mám rád temné motívy, ktoré môžem pretvoriť “mojim” štýlom. Baví ma aj lettering, ale najradšej mám, ak môžem spojiť obidva štýly dokopy.